Artykuły do dziecięcej sypialni

Sklep dla Dzieci Minikraina - Kwiatowa 7 | 94-227 Łódź | woj. łódzkie | numer telefonu: +48 608 684 894 | NIP: 8361109828 | REGON: 101287578

Oferta

Minikraina jest internetowym sklepem specjalizującym się w artykułach dla dzieci i nastolatków. Swoje usługi świadczy na terenie kraju, dostarczając zamówienie nawet do najbardziej oddalonych miejscowości. Dzięki współpracy z renomowanymi producentami z Polski oraz Europy, na klientów czekają wysokiej jakości produkty. W sklepie można zaopatrzyć się w hipoalergiczne materace dla niemowląt i starszych dzieci, łózka oraz stelaże do nich, a także kołdry, poduszki, koce i inne artykuły, które stworzą przytulną przestrzeń dla pociechy.

Różnorodne materace dla niemowląt

Materace dla niemowląt to starannie wykonywane produkty, które są starannie testowane przez instytucje polskie i europejskie. Muszą one spełniać szereg wymogów oraz posiadać dedykowane certyfikaty, które świadczą o ich przeznaczeniu dla najmłodszych. Do ich stworzenia wykorzystuje się wysokiej klasy materiały o dużej miękkości, które można w łatwy sposób wyczyścić. W celu jeszcze skuteczniejszego zabezpieczenia materacy dla niemowląt stosuje się specjalne wodoodporne ochraniacze, które wystarczy wyprać w pralce.

Pełna oferta: Materace dla niemowląt - www.minikraina.pl

Dane dodatkowe

minikraina.pl

minikraina.pl

minikrainaminikraina.pl

Kontakt w godzinach:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Inne wizytówki w tej kategorii:

Wiernie odwzorowane repliki historyczne

Miecze samurajskie

Sprawdzona palarnia kawy

Informacje o kawie