Sprawdzona palarnia kawy

Czarna Kawka - 11 Listopada 91A | 26-600 Radom | woj. mazowieckie | numer telefonu: +48 602 313 095 | NIP: 796-141-76-21 | REGON: 142817202

Oferta

Czarna Kawka to palarnia oferująca szeroki wybór kaw z całego świata. Ziarna zbierane są ręcznie z najlepszych plantacji i od najlepszych gospodarzy. Zespół pasjonatów, tworzących sklep, przez wiele lat konsekwentnie zdobywało wiedzę i doświadczenie w świecie tego znanego napoju na całym globie. Wszystkie kawy są wypalane w specjalnym piecu przeznaczonym do tego celu, który gwarantuje idealne warunki do uzyskania oczekiwanych efektów. Zadowolenie klienta jest na pierwszym miejscu, dlatego zamówienia są realizowane w możliwie szybkim czasie.

Najmocniejsza kawa na świecie

Palarnia Czarna Kawka ma szeroką ofertę różnych kaw z całego świata. Jedną z propozycji, które można znaleźć na stronie internetowej sklepu jest najmocniejsza kawa świata, czyli Thunder Coffee. Ziarna wypalane w specjalny sposób, powodują, że produkt posiada o wiele większą zawartość kofeiny. Zastrzyk energii, jaki daje ta kawa, sprawdza się świetnie w przypadku osób, potrzebujących szybkiego pobudzenia. Warto pamiętać, że jest ona przeznaczona raczej dla ludzi, którzy są przyzwyczajeni do takiej ilości kofeiny, ponieważ dla kogoś nieprzyzwyczajonego, dawka 2-3 razy większa tego składnika, mogłaby być za duża.

Pełna oferta: Informacje o kawie

Dane dodatkowe

www.czarnakawka.com

www.czarnakawka.com

sklepczarnakawka.com

Kontakt w godzinach:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Inne wizytówki w tej kategorii:

Wiernie odwzorowane repliki historyczne

Miecze samurajskie

Artykuły do dziecięcej sypialni

Materace dla niemowląt - www.minikraina.pl