Wczasy Sieraków

Gościniec Jaroszewskie Wzgórze - Grobia 60 | 64-410 Sieraków | woj. wielkopolskie | numer telefonu: +48 609 213 312 | NIP: 787-112-45-36 | REGON: 302632597

Oferta

Wieś Grabia, w której znajduje się Gościniec Jaroszewskie Wzgórze to miejsce, w którym zaznacie Państwo odpoczynku w pięknych okolicznościach przyrody. Hotel oferuje swoim gościom pokoje dwuosobowe z pełnym węzłem sanitarnym jak również domki usytuowane nad samym jeziorem posiadające dwa pokoje, salon, aneks kuchenkę oraz taras. Wynajem domków w Gościńcu możliwy jest przez cały rok i jest to ciekawa oferta nie tylko dla rodzin z dziećmi, ale także grup zorganizowanych oraz firm, które chcą zorganizować swoim pracownikom np. wyjazdy integracyjne.

Organizacja uroczystości

Hotel usytuowany jest niedaleko, znanego już w czasach dwudziestolecia międzywojennego miasta Sieraków. Wczasy w tej okolicy zapewnią Państwu mnóstwo atrakcji takich jak jazda autem terenowym na wymagającym terenie, spływ kajakowy, lot balonem, zjazdy na linie, jazdę konno i wiele innych. Gościniec Jaroszewskie Wzgórze oferuje nie tylko noclegi ale zajmuje się również organizacją imprez okolicznościowych takich jak wesela, urodziny, komunie, chrzciny, bankiety, spotkania biznesowe oraz obiady rodzinne.

Pełna oferta: Wczasy - Gościniec Jaroszewskie Wzgórze Sieraków

Dane dodatkowe

www.jaroszewskiewzgorze.pl

www.jaroszewskiewzgorze.pl

biurojaroszewskiewzgorze.pl

Kontakt w godzinach:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Inne wizytówki w tej kategorii:

Japonia - Biznes i kultura

Wycieczki do Japonii - www.ichigo.pl

Wycieczki do Niemiec

Spreewald