Zaufana kancelaria adwokacka

Kancelaria Adwokacka adw. Eliza Bobel - Wileńska 43/1 | 05-200 Wołomin | woj. mazowieckie | numer telefonu: +48 504 389 028 | NIP: 125-127-26-53 | REGON: 146776902

Oferta

Adwokat Eliza Bobel prowadzi kancelarię w Wołominie, która cieszy się dużym zaufaniem klientów. Działa ona już od kilku lat, oferując kompleksowe wsparcie klientom indywidualnym oraz biznesowym z okolicznych miejscowości. Ogromna wiedza, którą odznacza się mecenas pozwala jej z dużą skutecznością rozwiązywać skomplikowane sprawy z wielu dziedzin prawa. Poza pomocą na miejscu, kancelaria zajmuje się także świadczeniem porad przez Internet, z których, ze względu na oszczędność czasu, korzystają bardziej zabiegane osoby.

Adwokat w Wołominie

Poszukując profesjonalnej pomocy prawnej najlepiej odwiedzić sprawdzoną kancelarię w okolicy. Adwokat Bobel działa w Wołominie, gdzie można umówić się z nią na spotkanie lub odwiedzić jej stronę internetową i skorzystać z usług świadczonych online. Mecenas oferuje doradztwo prawne z wielu dziedzin, asystuje w tworzeniu pism procesowych, wniosków czy odwołań, a także z wielkim profesjonalizmem reprezentuje interesy klientów przed sądami. Każda usługa wyceniana jest indywidualnie, w oparciu o złożoność sprawy czy poświęcony jej czas.

Pełna oferta: Adwokat Bobel Wołomin

Dane dodatkowe

www.bobel.com.pl

www.bobel.com.pl

eliza.bobeladwokatura.pl

Kontakt w godzinach:

PoniedziałekZamknięte
Wtorek18:00-20:00
Środa18:00-20:00
Czwartek18:00-20:00
PiątekZamknięte
Sobota10:00-14:00
NiedzielaZamknięte

Inne wizytówki w tej kategorii:

Usługi rachunkowe na wysokim poziomie

Księgowa Legnica

Kompleksowe przeprowadzanie procedur celnych

Mienie przesiedlenia - Kraków

Wsparcie przy rejestracji znaków towarowych

Rzecznik patentowy - Warszawa