Agencja reklamowa, która zapewnia wygraną

Emtigo Design - Kordeckiego 42a | 60-144 Poznań | woj. wielkopolskie | numer telefonu: +48 502 248 632 | NIP: 779-246-92-35 | REGON: 368036010

Oferta

Suma kilkunastu lat działalności, podczas których agencja reklamowa Emtigo Design nieustannie pozostawała i pozostaje w awangardzie zmian odpowiadających przekształceniom na rynku usług marketingowych daje klientowi pewność najwyższej jakości świadczonych usług oraz, co równie istotne, unikalności i świeżego spojrzenia na strategie mogące przysłużyć się sukcesowi firm. Specjaliści różnych dziedzin poświęcają wiele uwagi specyfice marki, zapewniają też wsparcie po zakończeniu danego projektu. Z Emtigo Design pomyślna przyszłość jest kwestią krótkiego czasu.

Studio graficzne - Emtigo Design Poznań

Pełna obsługa graficzna oznacza, że w zależności od zakresu swojej działalności klient może dokonać wyboru między różnymi obrazowymi nośnikami przekazu, co ze względu na wszechstronność zatrudnionych w Emtigo Design grafików oznacza możliwość zdecydowania się na cały wachlarz projektów - od niewielkich formatów papierowych przez materiały POS aż do złożonej identyfikacji wizualnej w przestrzeni cyfrowej. Studio graficzne wchodzące w strukturę agencji w Poznaniu zapewnia m.in. projekty logotypów, dokumentów firmowych, opracowanie księgi znaków, jak również dobór kolorystyki i kroju pisma. W zakres usług wchodzi też fachowe doradztwo i wszechstronne konsultacje.

Pełna oferta: Emtigo Design - Studio graficzne

Dane dodatkowe

emtigodesign.pl

emtigodesign.pl

officeemtigodesign.pl

Kontakt w godzinach:

Poniedziałek08:00-16:00
Wtorek08:00-16:00
Środa08:00-16:00
Czwartek08:00-16:00
Piątek08:00-16:00
SobotaZamknięte
NiedzielaZamknięte

Inne wizytówki w tej kategorii:

Produkcja składanych plakatów

Rollup Kraków

Kompleksowa produkcja filmowa

Filmowanie z drona

Promocja firmy w wyszukiwarce

Pozycjonowanie stron ceny