Hurtownia z artykułami kosmetycznymi

Hurtownia Kosmetyczna Corio - Bosa 15 | 60-125 Poznań | woj. wielkopolskie | numer telefonu: +48 786 270 542 | NIP: 779-242-45-63 | REGON: 302832675

Oferta

Corio to przedsiębiorstwo, którego specjalizacją jest przemysł kosmetyczny. Firma zajmuje się organizacją szkoleń z kosmetologii, a także sprzedażą profesjonalnego sprzętu kosmetycznego. Swoją ofertę kieruje do klientów z całego kraju, którzy chcą zainwestować w rewelacyjne kursy oraz wysokiej klasy akcesoria do gabinetu. Wśród najpopularniejszych narzędzi znajdujących się w jej ofercie należy wymienić lampy LED do paznokci, podgrzewacze do wosku czy wszechstronne kombajny. Natomiast jeśli chodzi o akcesoria, to dostępne są pilniczki, wzorniki, odzież ochronna oraz wiele innych.

Lampy LED do paznokci

W dzisiejszych czasach nikt nie wyobraża sobie wykonania manicure czy pedicure bez lampy LED do paznokci. Sprzęt ten pozwala znacznie usprawnić ten proces, szczególnie w sytuacjach, w których kosmetyczka nakłada kilka warstwa lakieru czy zdobienia, które wymagają dodatkowego utwardzenia. Podobnie sytuacja wygląda w przypadku manicure hybrydowego czy tipsów - specjalistyczne preparaty wykorzystywane do ich stworzenia są najczęściej światłoutwardzalne. Corio oferuje lampy LED oraz UV do paznokci o zróżnicowanej specyfikacji, przystosowane do potrzeb każdego klienta.

Pełna oferta: Lampy LED do paznokci

Dane dodatkowe

sklep.coriocs.pl

sklep.coriocs.pl

hurtowniacoriocs.pl

Kontakt w godzinach:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Inne wizytówki w tej kategorii:

Gabinet rehabilitacyjny cieszący się uznaniem

Fizjoterapeuta - Lux-Medica

Gabinety psychologiczne

Psycholog Poznań