Profesjonalne kosmetyki do makijażu

Hurtownia Kosmetyczna Corio - Bosa 15 | 60-125 Poznań | woj. wielkopolskie | numer telefonu: +48 786 270 542 | NIP: 779-242-45-63 | REGON: 302832675

Oferta

Osoba zajmująca się zawodowo wykonywaniem profesjonalnego makijażu doskonale wie jak ważne są wysokiej jakości kosmetyki i akcesoria użyte podczas jego tworzenia. Dlatego też Hurtownia Kosmetyczna Corio postanowiła wprowadzić do swojej oferty profesjonalne produkty, które z powodzeniem mogą zostać wykorzystywane w renomowanych salonach kosmetycznych. W sprzedaży znajdziesz zatem: markę Affect i ich cienie sypkie, pudry i palety, markę Makeup Revolution w bardzo atrakcyjnych cenach a także Mestero i ich nieocenione pędzle do makijażu oraz wiele wiele innych.

Affect i ich cienie sypkie

Godną uwagi marką kosmetyczną, zarówno wśród wizażystek jak i amatorek jest marka Affect. Ich cienie sypkie w postaci pigmentów dostępne są w wielu kolorach o intensywnych, trwałych barwach. Z pewnością użyte podczas makijażu dadzą spektakularny efekt. Ponadto, firma ta posiada swojej ofercie wysokiej jakości pudry do twarzy, które pięknie wygładzają cerę oraz zapewniają naturalny mat na wiele godzin. Profesjonalne kosmetyki tej marki i nie tylko znajdziesz w Hurtowni Kosmetycznej Corio pod adresem sklep.coriocs.pl.

Pełna oferta: Affect - cienie sypkie

Dane dodatkowe

sklep.coriocs.pl

sklep.coriocs.pl

hurtowniacoriocs.pl

Kontakt w godzinach:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Inne wizytówki w tej kategorii:

Hurtownia z artykułami kosmetycznymi

Lampy LED do paznokci

Gabinet rehabilitacyjny cieszący się uznaniem

Fizjoterapeuta - Lux-Medica

Gabinety psychologiczne

Psycholog Poznań