Program egzaminu

Invest Holding s.c. - Laskowice 29 | 82-550 Prabuty | woj. pomorskie | numer telefonu: +48 576 996 325 | NIP: 581-187-77-68 | REGON: 360400166

Oferta

Kierowanie budową, czy też tworzenie projektów architektonicznych wymaga odpowiednich kwalifikacji, które gwarantuje pozytywnie napisany egzamin na uprawnienia budowlane. Zaliczenie tego sprawdzianu, nie jest jednak zbyt łatwe. Pomoc w przygotowaniach uzyskać można na stronie internetowej firmy INVEST-PROJECT. Baza pytań, widniejąca na witrynie opracowana została przez Polską Izbę Inżynierów Budownictwa, dzięki czemu istnieje duża możliwość otrzymania podobnych, a nawet takich samych zadań. Mogą Państwo wejść na stronę już teraz, zapoznając się z ćwiczeniami na sesję jesienną 2018.

Egzamin

Egzamin na uprawnienia budowlane jest bardzo istotnym dokumentem potwierdzającym naszą wiedzę teoretyczną i praktyczną. Na stronie zdobyć można również szczegółowe informacje na temat praktyk zawodowych. Znajdują się tam także odpowiedzi do powszechnych wątpliwości młodych ludzi rozpoczynających swoją karierę w zawodzie. Kiedy rozpocząć praktyki, w jaki sposób je dokumentować, oraz wszelkie inne, znaczące uwagi dla przyszłych fachowców. Wszystkie wiadomości są zgodne z rozporządzeniami Ministra Infrastruktury i Rozwoju oraz prawa obowiązującego w Polsce.

Pełna oferta: Egzamin na uprawnienia budowlane 2020

Dane dodatkowe

uprawnienia-budowlane.pl

uprawnienia-budowlane.pl

biurouprawnienia-budowlane.pl

Kontakt w godzinach:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Inne wizytówki w tej kategorii:

Treningi oraz wykłady motywacyjne

Szkolenia miękkie

Prestiżowy mówca motywacyjny

Artur Partyka