Auta na wynajem

Carfillar - Glewice 1A | 72-100 Goleniów | woj. zachodniopomorskie | numer telefonu: +48 669 999 666 | NIP: 851-298-73-38 | REGON: 321302238

Oferta

Jesteś klientem lotniska w Szczecinie? Wynajem samochodów, dzięki którym szybko i sprawnie dotrzesz tam gdzie chcesz skierowany jest właśnie do Ciebie. Wejdź na stronę carfillar.pl i zapoznaj się szczegółowo z ofertą. Firma na rynku działa od wielu lat, posiada zatem doświadczenie i bogatą flotę aut, dlatego łatwo dopasujesz samochód do swoich potrzeb. Do dyspozycji masz zarówno auta osobowe jak i dostawcze. Carfillar proponuje jasne warunki współpracy oraz elastyczne podejście do każdego klienta.

Wynajem samochodów

Carfillar to firma kierująca swoje usługi do osób, które znalazły się na lotnisku Szczecin Goleniów. Wynajem samochodów jest idealną opcją dla tych, którzy potrzebują szybkiego, komfortowego transportu i którzy nie chcą być zależni od np. taksówek czy komunikacji miejskiej. Rezerwacji można dokonać dzwoniąc pod numer telefonu 669 999 666 lub wysyłają maila pod adres biuro@carfillar.pl. W firmie spotkasz się z miłą obsługą, bogatym doświadczeniem, fachowym doradztwem, jasnym warunkami najmu oraz atrakcyjnymi cenami.

Pełna oferta: Wynajem samochodów - Lotnisko Szczecin

Dane dodatkowe

carfillar.pl

carfillar.pl

biurocarfilar.pl

Kontakt w godzinach:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Inne wizytówki w tej kategorii:

Usługi blacharsko - lakiernicze

Serwis samochodowy Cieszyn

Profesjonalny serwis LPG

Instalacje gazowe w Krakowie

Transfery na lotnisko Modlin

Transport osób z Modlina do Warszawy