Plecaki wielkiego miasta

Patio Dystrybucja Sp.z o.o - Kurza Stopka 5/CD | 70-535 Szczecin | woj. zachodniopomorskie | numer telefonu: +48 info@rbag.pl | NIP: 955-231-43-62 | REGON: 321006400

Oferta

Dziś plecak miejski kojarzy się przede wszystkim z funkcjonalnym produktem, dzięki któremu bezpiecznie i wygodnie można przetransportować np. laptop, smartfon i plik papierowych dokumentów. Coraz częściej jednak mieszkańcy miasta potrzebują miejsca, w którym mogliby przewieźć buty do wspinaczki, pudełko na przygotowany w domu zdrowy lunch czy ręcznik na siłownię. Dla aktywnych, czerpiących energię z dostępnych w mieście udogodnień, również takich jak coraz bardziej popularny transport publiczny, system wypożyczalni rowerów i hulajnóg, powstała kolekcja zaawansowanych technologicznie plecaków miejskich marki r-bag.

Plecak miejski dla podążających za technologią

Co prawda laptopy i tablety w obecnych czasach stają się coraz lżejsze, jednak nadal by w pełni móc korzystać z możliwości pracy i odpoczynku w warunkach miejskich, potrzebne są torby lub plecaki zdolne pomieścić sporą liczbę przedmiotów. Idealny plecak miejski zatem - a tylko takie znajdują się w ofercie firmy r-bag - w bezpieczny i komfortowy dla użytkownika sposób pomieszczą zarówno cenne, elektroniczne narzędzia, jak i lunch, drobny sprzęt sportowy czy wartościowe dokumenty w formie papierowej.

Pełna oferta: Plecak miejski R-Bag

Dane dodatkowe

r-bag.pl

r-bag.pl

infor-bag.pl

Kontakt w godzinach:

Poniedziałek08:00-16:00
Wtorek08:00-16:00
Środa08:00-16:00
Czwartek08:00-16:00
Piątek08:00-16:00
SobotaZamknięte
NiedzielaZamknięte

Inne wizytówki w tej kategorii:

Szycie sztandarów

Sztandary haftowane

Artykuły dziewiarskie

Włóczki na swetry

Polski producent odzieży

Damska odzież fitness